Готель в центрі

Фентти
Відправлено 2 місяці, 2 тижні тому в розділ ОСББ, переглянуто 70 раз(-ів)

Доброго дня! Порадьте, будь ласка, готель у центрі Львова з доступними та комфортними номерами, тільки будь ласка у котрих зупинялись ви або ваші знайомі, перевірені одним словом

Кількість коментарів: 1
  • vsav
    2 місяці, 2 тижні тому

    Цього року я вирішила провести свою відпустку у Львові і не пошкодувала про це ані на хвилину. Львів - місто, яке поєднує в собі історичний колорит та сучасний стиль життя. Для свого перебування я обрала готель Market Square Lviv, і це було чудове рішення. Готель розташований в самому центрі міста, на історичній площі Ринок, що дозволяє зручно досліджувати всі визначні місця. Особливо мені сподобався покращений двомісний номер https://marketsquarelviv.com/rooms/superior-double/ він був дуже просторим і світлим, з елегантним інтер'єром і чудовими зручностями. Ліжка були неймовірно комфортними, а великий телевізор і безкоштовний Wi-Fi додавали зручності. З вікон відкривався приголомшливий вид на старовинні будівлі і вузькі вулички, що створювало неповторну атмосферу львівського старого міста. Готель також надає різноманітні додаткові послуги, такі як трансфер та послуги консьєржа.

Додати коментар
Форум
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар!

Розділи
ОСББ

тут обговорюємо питання щодо створення та роботи ОСББ