Безконтактний CAN-зчитувач

acontinent
Відправлено 2 місяці тому в розділ ОСББ, переглянуто 50 раз(-ів)

У теперішньому світі продуктивне керування автопарком і засобами отримує ще більшого значення для бізнесу. Підвищені запити до точності обліку, поліпшення затрат та підвищення охорони спонукають компанії впроваджувати передові технології, зокрема, CAN-шина, колонки для АЗС, GPS-моніторинг транспорту та системи механізації обліку пального. Ці пристрої сприяють не лише збільшити продуктивність, але й гарантувати відмінний ступінь нагляду над операційними діями, які виступають ключовим елементом досягнення мети в середовищі жорсткої конкуренції.

  1. DFM 250D https://sib-agro.com.ua/oblik-paliva-vitratomiri-dfm-can-zchituvachi/ . CAN-шина – це еталон комунікаційної шини, що впроваджується для з'єднання мікроконтролерів та пристроїв у перевізних засобах без впровадження центрального комп'ютера. Вона сприяє різнобічним електронним модулям транспортного засобу здійснювати обмін відомостями, гарантуючи одночасну роботу різноманітних комплексів (наприклад, двигуна, коробки передач, комплексу безпеки).

  2. колонка для азс. Дозатор для заправок – це профільне устаткування, створене для постачання перевізних засобів речовиною. Вона складається з лічильника, який рахує кількість палива, що постачається, агрегата для перекачування пального з баків, та панелі, на якому висвітлюється відомості про обсяг переміщеного пального і її ціну.

  3. Програмне забезпечення Informer. GPS-супутниковий контроль автопарку – це система контролю місцезнаходження автомобільних машин у реальному часі з використанням технології глобального позиціонування (GPS). Вона дозволяє отримувати вірні інформацію про місцезнаходження транспортних засобів, шляхи їх руху, темп пересування та перерви.

  4. Автоматизована система обліку палива. Механізація обліку паливних ресурсів – це процес впровадження новітніх розробок для механічного контролю затрат палива на компаніях або в автомобільних організаціях. Комплекс автоматизованого обліку дозволяє в режимі реального часу контролювати видатки пального, облік його резервів, а також оцінювати ефективність застосування матеріалів. Це допомагає знижувати витрати, запобігати втраті паливних ресурсів та оптимізувати роботу автомобільних засобів.

Втілення передових розробок, таких як, CAN-шина, колонки для АЗС, GPS-відстеження перевезень та автоматизований контроль реєстрації паливних ресурсів, забезпечує нові можливості для збільшення продуктивності керування автомобільними автомобілями та засобами.

Коментарі відсутні.
  • Додайте перший коментар!

Додати коментар
Форум
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар!

Розділи
ОСББ

тут обговорюємо питання щодо створення та роботи ОСББ